dziecko24.pl - porady pediatryczne online

Logowanie: Rejestracja

Jesteś tutaj: Strona główna > O nas

Partnerzy Strategiczni

  • Polfa Warszawa
Konkursy

Galeria zdjęć konkursowych

olcia84de

» Zobacz inne zdjęcia

O NAS

Dziecko24.pl

 

Dziecko24.pl to internetowa platforma bezpłatnych porad pediatrycznych działająca na polskim rynku od maja 2006 roku. Zaufało nam już wielu Rodziców. Posiadamy Bazę Wiedzy – Ponad 100.000 udzielonych przez naszych lekarzy Porad. Pomysł portalu www.dziecko24.pl narodził się wraz z narodzinami naszego pierwszego dziecka. Pomimo tego, że uczestniczyliśmy w zajęciach szkoły rodzenia, czytaliśmy regularnie poradniki dla rodziców i zbieraliśmy cenne rady od naszych rodziców i przyjaciół okazało się, że nasza wiedza jest kroplą w morzu pytań, jakie pojawiły się wraz z narodzinami naszej pociechy. Każdy dzień z naszym maleństwem stawiał przed nami nowe wyzwania, którym stawialiśmy czoło, raz lepiej, a niekiedy troszkę gorzej.

 

Czy to trądzik niemowlęcy, a może to alergia? Czy to już kolka, czy tylko wzdęcia? Jak właściwie mierzyć temperaturę i jak reagować na jej nagłe skok? Czy to zatrucie, a może już pierwszy ząbek?

 

Z biegiem czasu nasze pytania były inne:


Kiedy mój synek powinien poprawnie wypowiadać pierwsze słowa? Jak właściwie wykonać nebulizację? Kiedy wysłać córkę do przedszkola? Czy szczepić przeciw pneumokokom?

 

Postanowiliśmy ułatwić życie wszystkim przyszłym i obecnym rodzicom. Stworzyliśmy platformę internetową, gdzie podobne wątpliwości rozwiewają wykwalifikowani lekarze pediatrzy różnych specjalizacji, z wieloletnim stażem lekarskim. To najwyższej klasy specjaliści, którzy sami wychowywują lub wychowali dzieci. Teraz chcą pomóc rodzicom, ograniczać niepewność i służyć dobrą radą.

 

Ponieważ wiemy jak ważna jest każda godzina, wszelkie Wasze wątpliwości i obawy rozwiewamy szybko.

 

Oczywiście ostatecznie nic nie zastąpi wizyty u lekarza rodzinnego. Znając jednak objawy i zachowanie dziecka, wyniki badań analitycznych, postaramy się Wam pomóc i zasugerować dalsze postępowanie z pociechą. Mamy nadzieję, że razem z nami będziecie współtworzyć internetową platformę porad www.dziecko24.pl oraz że Wasze pociechy będą rosły radosne i zdrowe.

 

Zapytaj LEKARZA PEDIATRĘ – Otrzymasz bezpłatną odpowiedź w GODZINĘ! *

 

Tylko na naszej stronie www.dziecko24.pl otrzymasz BEZPŁATNĄ odpowiedź lekarza pediatry w tak krótkim czasie! Nie wstydź się, na naszej stronie możesz pytać o wszystko, postaramy się Ci pomóc najszybciej, jak to będzie możliwe!

 

Rodzice - Nie zwlekajcie!

 

Czekamy na Wasze pytania ON-LINE!


Specjaliści dziecko24.pl

 

Dr Ewa Szwabowska-Orzeszko - Pediatra, Neurolog

Lekarz Specjalista II stopnia Chorób Dzieci i Neurologii Dziecięcej. Pani Doktor ma ponad 35 letnie doświadczenie w leczeniu dzieci i niemowląt. Karierę lekarską zaczynała w Wojewódzkim Szpitalu w Radomiu, od samego powstania Centrum Zdrowia Dziecka związana z Kliniką Neurologiczną CZD oraz oddziałami pediatrycznymi. Doświadczenie zdobywała również za granicą, m.in. Anna Kitch Medical Center, Zaria, Nigeria. Matka trojga dzieci, szczęśliwa babcia. Pasją Pani Doktor były narty i tenis, obecnie wolne chwile poświęca działce, właścicielka psa i kota.

 

Dr Wanda Potakiewicz - Pediatra, Neurolog

Lekarz Pediatra, Specjalista Neurologii Dziecięcej. Pani Doktor ma ponad 30 lat doświadczenia w leczeniu dzieci i niemowląt. Od 1980 roku pracowała w Centrum Zdrowia Dziecka w Klinice Neurologii Dziecięcej. Jest szczęśliwą mamą i babcią. Hobby Pani Doktor to literatura, teatr oraz psy.

 

Dr Maria Orzeszko - Specjalista Chorób Wewnętrznych

Lekarz specjalista II stopnia chorób wewnętrznych, doktor nauk medycznych. 9 lat doświadczenia w Klinice Gastroenterologii, Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych Instytutu Żywności i Żywienia oraz Wojewódzkiego Zespolonego Szpitala Bródnowskiego oraz Poradni Gastroenterologicznej. Bogate doświadczenie zawodowe zdobyte również za granicą m.in. w Danii oraz w Wielkiej Brytanii. Na co dzień Pani Doktor interesuje się kulturą innych krajów, kuchnią regionalną, podróżami w tym również motocyklowymi.

 

Dr Zdzisława Szczepańska - Pediatra, Kardiolog

Lekarz Pediatra, kardiolog dziecięcy, doktor nauk medycznych z ponad 20 letnim stażem w Klinice Pediatrycznej oraz Kardiologicznej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Pani Doktor ma dwóch wnuków i dwa piękne golden retriever’y, lubi sport (narciarstwo) oraz prace na działce.

 

Katarzyna Wyszkowska - Położna

Położna z wieloletnim doświadczeniem, od początku swojej pracy związana ze Szpitalem Św. Zofii na ul. Żelaznej w Warszawie. Przez 14 lat towarzysząc kobietom rodzącym była przy kilkuset porodach, wspierała mamy swoim doświadczeniem i pomagała maluszkom przyjśc na świat. Posiada szerokie doświadczenie w przygotowywaniu kobiet do roli matki. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne z zakresu przygotowania do porodu, karmienia piersią, pielęgnacji niemowląt. Studentka Wydziału Położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Szczęśliwa mama prawie dwuletniej córki.

 

Redakcja dziecko24.pl

* - dołożymy wszelkich starań aby 1 godzinny czas odpowiedzi został dotrzymany, jednakże w czasie godzin nocnych, w przypadku nieprzewidzianych problemów technicznych czy też w przypadku pytań o bardzo złożonym charakterze (wymagającym konsultacji, głębszej analizy) może on ulec wydłużeniu.

Tagi: